Ulubiona Księgarnia Warszawy

Szanowni Państwo – Drogie Księgarki, Drodzy Księgarze,

Dzisiaj – 11 lipca – rozpoczyna się kampania promująca trzecią już edycję konkursu-plebiscytu „Ulubiona Księgarnia Warszawy” o Nagrodę m.st. Warszawy. Ta szeroko zakrojona promocja warszawskich księgarń niezależnych pod hasłem „POCZUJ SIĘ JAK U SIEBIE W KSIĘGARNI” prowadzona będzie m.in. w komunikacji miejskiej, w radio i w mediach społecznościowych. W 2022 roku kampania promocyjna poprzedza głosowanie online na ulubione księgarnie i potrwa do zakończenia głosowania.

Informacje o konkursie na stronie: https://ulubionaksiegarnia.waw.pl dostępnej od 11 lipca. Głosowanie od 25 lipca do 4 września 2022 r.

Księgarnie, które zdobędą największą liczbę głosów w plebiscycie, otrzymają nagrody pieniężne, a także będą mogły używać tytułu „Ulubiona Księgarnia Warszawy”. Informacje o nagrodach https://kultura.um.warszawa.pl/-/ulubiona-ksiegarnia-warszawy-2022

Konkurs na ulubioną księgarnię jest działaniem m.st. Warszawy promującym lokalne księgarnie niezależne – działaniem realizowanym wspólnie z Polską Izbą Książki, Stowarzyszeniem Księgarzy Polskich Okręg Warszawski oraz Biblioteką Analiz.

Zapraszamy Państwa do udziału w konkursie i zachęcamy do podjęcia działań lojalnościowych wśród Państwa klientów. Liczymy na Wasz udział!

Plakaty konkursu można odebrać w biurze Polskiej Izby Książki ul. Oleandrów 8, tel. +48 22 875 94 96 lub pobrać plik do druku ze strony http://www.pik.org.pl/

Plakaty konkursu można odebrać również w księgarniach:

  • Antykwariat Grochowski – ul. Kickiego 12
  • Bajbuk – ul. Zwycięzców 24
  • Główna Księgarnia Naukowa im. Bolesława Prusa – Krakowskie Przedmieście 7
  • Korekty – Al. Wyzwolenia 14
  • Księgarnia Teresa i Sławomir Chołuj – ul. Odyńca 71
  • Najlepsza Księgarnia – ul. Cieszkowskiego 1/3 lok 147-148
  • Trzy Jeże – ul. Belgradzka 48.

Urząd Miasta st. Warszawy
Polska Izba Książki
Stowarzyszenie Księgarzy Polskich Okręg Warszawski
Biblioteka Analiz