Stowarzyszenie na Targach Książki w Krakowie

Stowarzyszenie Księgarzy Polskich  
na
13. Targach Książki w Krakowie (TKK), 5 – 8 listopada 2009 r.

Zapraszamy naszych kolegów i przyjaciół bo odwiedzenia stoiska SKP nr D45, usytuowanego na roku obok stoiska Izby Księgarstwa Polskiego nr D 46. Adres: ul. Centralna 41a.

Będzie nam miło gościć Państwa na otwarciu Targów 5 listopada o godzinie 12. W trakcie tej uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu na pamiętniki księgarzy i ich współpracowników pod tytułem MOJE DWUDZIESTOLECIE oraz zostaną wręczone nagrody laureatom. W uroczystości zapowiedział swój udział Pan Grzegorz Gauden Dyrektor Instytutu Książki. 

Drugiego dnia targów – w piątek 6 listopada  zapraszamy na dwa spotkania branżowe – do sali nr 1

– W godz. 10.00 do 11.00 odbędzie się spotkanie „DWUGŁOS W SPRAWIE USTAWY O KSIĄŻCE – czego   chcą, a czego nie  chcą wydawcy i księgarze?”moderatorem jest Renek Mendruń, jako paneliści wystąpią: Danuta Skóra (Znak), Bronisław Kledzik (Media Rodzina), Waldemar Janaszkiewicz (SKP).

· W godz. 11.00 do 12.00  redakcja „Wiadomości Księgarskich” zaprasza na panel dyskusyjny o nieprawidłowościach na rynku książki „Co jest, a co nie jest nieprawidłowością w branży wydawniczo-księgarskiej? Co wpływa na nasze postrzeganie rynku książki?”. Spotkanie, które jest kontynuacją dyskusji rozpoczętej w maju podczas Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie poprowadzi red. Anna Pietruczak